Úvod /Příprava na přijímačky

Příprava na přijímačky

Nabízíme kompletní podporu u přijímacího řízení. Stačí si vybrat a rezervovat si místo přes https://podripska-skola.reenio.cz/

Studium nanečisto

Láká tě Podřipská škola nebo nějaký z našich oborů? Váháš ještě? Staň se na jeden den studentem naší školy. Dostaneš buddyho, staršího spolužáka, který tě dnem provede a poví ti, co by tě mohlo zajímat. Budeš součástí třídy, poznáš vyučující i předměty, vyzkoušíš si metody výuky na vlastní kůži. Po téhle návštěvě už nebudeš váhat! Domluv si termín u p. Skořepové na tel. 774 331 712 nebo mailem na dana.skorepova@podripskaskola.cz. Přijít můžeš kdykoliv v lednu nebo únoru.

Určeno pouze pro uchazeče. Pokud by výuku chtěli vidět i rodiče, scrollujte dál.

Otevřená výuka

Zajímá tě a tvé rodiče, jak výuka na Podřipské škole vypadá? Jestli to, co říkáme, skutečně děláme? Jaká je v hodinách atmosféra a jak vyučující se studenty komunikují? V týdnu 2. - 6. prosince 2024 budou všechny dveře do tříd otevřené. Můžete nakouknout, nebo se posadit a pozorovat celou hodinu. Rezervace nutná.

Jak na pohovor v angličtině?

Anglický pohovor je součástí přijímaček na kombinované lyceum Střední21. Požadujeme minimální úroveň A2. Nevíš, jestli ji máš? Přijď si to vyzkoušet ve středu 15. ledna 2025. Rezervace nutná.

Jak na přijímačky z matematiky?

Na co si dát pozor v didaktickém testu z matematiky si řekneme v pátek 17. ledna 2025 od 15 hod. Rezervace nutná.

Jak na přijímačky z češtiny?

Na češtinu si posvítíme v pátek 24. ledna 2025 od 15 hod. Rezervace nutná.

Jak vylepšit portfolio?

Pohovor nad portfoliem absolvují všichni uchazeči o naše maturitní obory (obchod, cestovní ruch, kombinované lyceum). Tady najdeš, jak má portfolio vypadat. Přines nám ukázat, co jsi vytvořil, a my ti řekneme, co by se dalo ještě vylepšit. V pondělí 20. ledna 2025. Rezervace nutná.

Přijímačky nanečisto

Každou březnovou sobotu si můžeš vyzkoušet originální didaktické testy z matematiky a češtiny v reálných podmínkách se spoustou dalších uchazečů. Přihlašování přímo u lektorky na webu. Máš nás na přihlášce na prvním místě? Tak to máš zadarmo.

Pamatuj, štěstí přeje připraveným!