Úvod / O studiu / Učební obory

Základní informace o studiu

• Délka studia: tříleté
  • Forma studia: denní
  • Způsob ukončení studia: závěrečná zkouška
  • Stupeň vzdělání: střední vzdělání s výučním listem
  • Školné 0 Kč (s výjimkou oboru kadeřník – 850 Kč za měsíc, platí od školního roku 2023/2024 a pro žáky 1. ročníku - nové nástupy)
  • Možnost stipendia

Jak vás posuneme dál

• Formativním přístupem k výuce
  • Slovním hodnocením
  • Individuálním přístupem
  • Týmovou prací
  • Praxí ve vlastních pracovištích školy
  • Spoluprací s úspěšnými lokálními podniky

Připravte se do praxe

Tříleté učební obory jsou orientované na konkrétní přípravu pro budoucí povolání. Studenti chodí střídavě jeden týden do školy a druhý na praxi.Přímo v budově školy je cvičná restaurace, kadeřnictví i prodejna (bufet). Studenti také absolvují několik profesních školení a kurzů.
Studium je zakončené závěrečnou zkouškou, která se skládá z písemné i ústní zkoušky z odborných předmětů a z praktické zkoušky z odborného výcviku. Po jejím úspěšném zvládnutí obdrží studenti výuční list a jsou skvěle připravení do zvolené profese.

Absolventi mají možnost si doplnit maturitu tříletým navazujícím studiem v dálkové formě. Nabízíme i denní formu – čtyřleté maturitní obory, které lze po splnění podmínek začít studovat od druhého ročníku.