Pokud se Vám tento email nezobrazil správně, klikněte zde.
Pokud nadále nechcete dostávat tyto informační e-maily, odhlaste se zde.

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

PROSINEC 2013
ZE ŽIVOTA PODŘIPSKÉ ŠKOLY
Informační newsletter


3. 1. 2014

ÚVODNÍ
SLOVO
ŘEDITELE

pf2014, 17kB Vážení přátelé,

školní rok sice není ještě ani ve své polovině, ale ten kalendářní se již poroučel do věčných lovišť. Na tomto místě by asi mělo zaznít nějaké zhodnocení uplynulých dvanácti měsíců. Rok 2013 si to zaslouží, protože špatný čas to rozhodně nebyl. Našim studentům se relativně dařilo u maturitních i závěrečných zkoušek, otevřeli jsme dvě třídy denního studia, prváci dostali své tablety, úspěšně jsme zakončili několik projektů nebo děláme parádu v nových školních tričkách. Ve školství se více bilancuje až na konci školního roku a také já se toho budu držet. Závěrem mi tedy dovolte Vám popřát hodně zdraví, štěstí, lásky a sil do nového roku 2014.Mgr. Richard Červený, ředitel školy


30. 12. 2013

EXKURZE,
VÝLETY,
SPORT

NEWS-2012, 17kB To, že poslední týden před vánočními svátky je ve škole volnější, není žádným tajemstvím. Kuchaři - číšníci vyrazili do Muzea Gastronomie, jiní nasávali předvánoční atmosféru v Drážďanech nebo v Praze. Týden pak vyvrcholil sportovním dnem. Všichni jsme tak měli možnost se i duchovně připravit na Vánoce a následně si užít prázdniny.


20. 12. 2013

1. WORKSHOP
IMPLEMENTACE
ECVET

NEWS-2012, 17kB 6. prosince 2013 se v Drážďanech uskutečnil 1. workshop projektu “Implementace ECVET v německo-českém příhraničí”, kterého se zúčastnili jak pedagogové z naší školy, tak i jejich kolegové z partnerské organizace AFBB. Tématem jednání bylo proniknutí do ECVET principů a nástrojů. Projekt finančně podpořil Fond malých projektů Cíle 3.


4. 11. 2013

KUP SI
ŠKOLNÍ
TRIKO

NEWS-2012, 17kB
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.