Pokud se Vám tato pozvánka nezobrazila správně, klikněte zde.
Pokud nadále nechcete dostávat tyto informační e-maily, odhlaste se zde.

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

ČERVEN 2012
ZE ŽIVOTA PODŘIPSKÉ ŠKOLY
Informační newsletter


2. 7. 2012

ÚVODNÍ
SLOVO
ŘEDITELE

20-let.png, 17kB Vážení přátelé,

jubilejní dvacátý školní rok Podřipské školy je za námi. Když 1. září roku 1992 zasedli studenti poprvé do školních lavic Podřipské školy, tak asi nikdo z vedení nebo učitelského sboru nepřemýšlel o tom, co bude a nebude za dvacet let. Je velkým úspěchem, že Podřipská škola stále funguje a co víc, že se nesutále rozvíjí. Chtěl bych poděkovat všem, kdo se podíleli a podílejí na životě školy. Děkuji studentům současným i absolventům, učitelům a zaměstnancům. Zároveň přeji Podřipské škole mnoho dalších let.


Mgr. Richard Červený, ředitel školy


29. 6. 2012

VYSVĚDČENÍ
2012

vysvedceni-2012, 17kB Školní rok 2011/2012 je u konce. Pro někoho tím končí školní docházka vůbec, pro některé je to jen další etapou. Přejeme všem krásné letní prázdniny. Užijte si je ve zdraví a pohodě. Načerpejte potřebné síly a v září se opět sejdeme ve škole.

...pokračování


28. 6. 2012

Q-MOBIL
V ROUDNICI
NAD LABEM

q-mobil-2012-news, 17kB Kvalita je pro Podřipskou školu nejdůležitějším kritériem. Certifikace dle normy ISO 9001, kterou škola prošla již před osmi lety, je jakýmsi základním stavebním kamenem. Podřipská škola chce ale neustále poskytovat lepší a lepší produkt. K tomuto cíli vydatně pomáhá také zapojování do rozličné projektové činnosti. Poslední červnový týden se stala Roudnice nad Labem hostitelským městem projektu Q-Mobil, který se zabývá kvalitou mobilit. Co je to mobilita?

...pokračování


22. 6. 2012

CYKLO
A TURISTICKÝ
KURZ 2012

cyklo-2012-news.jpg, 17kB A je to opět tady. Rok se sešel s rokem. Škola končí, prázdniny začínají. Než se po vysvědčení rozprchneme, tak několik sportovních nadšenců vyrazilo na cyklo-turistický kurz. Již tradičně odjela část na kolech a druhá "po svých". Cílem byl kemp v Peruci nacházející se u bájného a mýtického Oldřichova dubu. Jezdit na kole nebo chodit bylo pro nás zúčastněné velmi snadné, protože jsme získávali potřebnou sílu, a to nejenom u Oldřichova dubu, ale také nasáváním energie v nedostavěném chrámu u Panenského Týnce nebo objímáním menhiru v Klobukách.

...pokračování


KRÁSNÉ
PRÁZDNINY
A V ZÁŘÍ
NASHLEDANOU

bye-2012, 17kB


Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.