Pokud se Vám tento email nezobrazil správně, klikněte zde.
Pokud nadále nechcete dostávat tyto informační e-maily, odhlaste se zde.

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

PROSINEC 2012
ZE ŽIVOTA PODŘIPSKÉ ŠKOLY
Informační newsletter


4. 1. 2013

ÚVODNÍ
SLOVO
ŘEDITELE

skola-rozcestnik, 17kB Vážení přátelé,

rok 2012 je minulostí. Je to čas bilancování, hodnocení i vzpomínání. Ve školství se obvykle bilancuje až na konci roku školního. Nebudu výjimkou. Naopak se chci dívat spíše do budoucnosti a ne moc vzdálené, protože v relativně krátké době nás čekají významné milníky. Třetí lednový týden bude ve znamení lyžařského kurzu v Herlíkovicích. V dalším týdnu přivítáme zájmce o studium na dni otevřených dveří. A s koncem ledna skončí i první pololetí, budou "uděleny ceny za úvodní poločas" v podobě vysvědčení. V lednu se opravdu nebudeme nudit. Přeji Vám úspěšné a šťastné vykročení do nového roku.


Mgr. Richard Červený, ředitel školy


12. 12. 2012

STUDENTSKÉ
PREZIDENTSKÉ
VOLBY

NEWS-2012, 17kB Měsíc před zahájením oficiálních prezidentských voleb proběhly na mnoha středních školách Studentské prezidenstké volby. Zajímavou akci pořádala společnost Člověk v tísni, která tím navázala na předchozí volby pro studenty (2010 a 2012). Podřipská škola se do tohoto projektu zapojila poprvé. Tři členové volební komise z řad studetnů pod vedením paní učitelky Šárky Kubínové s dodanými podklady uspořádali volby na škole samostatně. Bylo potřeba zajistit urnu, plentu, volební lístky nebo seznam oprávněných voličů. Volební komise měla práci i před a po samotných volbách. Nalákat voliče k urnám, připravit volební místnost a nakonec sečíst hlasy.

...pokračování


20. 11. 2012

DEN
OTEVŘENÝCH
DVEŘÍ

news-2012, 17kB Rádi bychom pozvali všechny zájemce o studium a přátele školy na druhý den otevřených dveří, který se uskuteční 24. 1. 2013 od 8:30 do 16:00. Rádi Vás přivítáme i v jiných termínech. V tomto případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

...pokračování


30. 11. 2012

PODŘIPSKÁ
ŠKOLA
NA GOOGLE
PLUS

NEWS-2012, 17kB


Přidejte si Podřipskou školu do svých kruhů na Google Plus.

Profil na Google Plus


30. 11. 2012

PODŘIPSKÁ
ŠKOLA
NA YOUTUBE

NEWS-2012, 17kB Školní Youtube kanál.

Videa ze školních akcí.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.