Pokud se Vám tento email nezobrazil správně, klikněte zde.
Pokud nadále nechcete dostávat tyto informační e-maily, odhlaste se zde.

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

LISTOPAD 2012
ZE ŽIVOTA PODŘIPSKÉ ŠKOLY
Informační newsletter


3. 12. 2012

ÚVODNÍ
SLOVO
ŘEDITELE

skola-rozcestnik, 17kB Vážení přátelé,

mnoho slov někdy nudí. Důležité jsou činy. Soustřeďme se na ně. Soustřeďme se sami na sebe a chtějme být lepší. Perfektní příklady činů nám prezentovala paní Marcela Schürgerová v rámci nového projektu Den D. Projektový týden byl pouze o činech. Kdo nic neudělal, ten to nemohl již zachránit.

Přeji vám krásné prožití adventního času.


Mgr. Richard Červený, ředitel školy


19. 11. 2012

DEN D
V MĚSTSKÉ
KNIHOVNĚ

NEWS-2012, 17kB V pondělí 19. listopadu neproběhlo vylodění v Normandii, jak by nadpis článku mohl napovídat, ale první workshop projektu Den D. Úspěšná podnikatelka Marcela Schürgerová z Roudnice nad Labem hovořila se studenty Podřipské školy o svých zkušenostech, poznatcích, názorech na podnikání v cestovním ruchu. Paní Schürgerová je majitelkou cestovní kanceláře Veselý školní autobus, která pořádá zájezdy pro školní skupiny po České republice i do zahraničí. Za svou práci byla již podruhé nominována za Ústecký kraj do soutěže o nejlepšího živnostníka roku. Stejně jako řada ocenění, tak především mnoho spokojených zákazníků a 15 let trvání firmy, dávaly tušit, že přednáška bude velmi zajímavá.

...pokračování


20. 11. 2012

PROJEKTOVÝ
TÝDEN
"PODZIM 2012"

news-2012, 17kB Podřipská škola připomínala poslední listopadový týden mraveniště. Každý žák i učitel pak představoval imaginárního mravenečka s přesně danými úkoly a funkcí. Projektový týden již není záležitostí jen několika vyvolených, ale každá třída byla zapojena, všichni přiložili ruku k dílu. Budeme-li pátrat po společném tématu, tak zjistíme, že aktivity byly různorodé. Co bylo tím spojujícím prvkem?

...pokračování


30. 11. 2012

PODŘIPSKÁ
ŠKOLA
NA GOOGLE
PLUS

NEWS-2012, 17kB


Přidejte si Podřipskou školu do svých kruhů na Google Plus.

Profil na Google Plus


30. 11. 2012

PODŘIPSKÁ
ŠKOLA
NA YOUTUBE

NEWS-2012, 17kB Školní Youtube kanál.

Videa ze školních akcí.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.