Pokud se Vám tato pozvánka nezobrazila správně, klikněte zde.
Pokud nadále nechcete dostávat tyto informační e-maily, odhlaste se zde.

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

KVĚTEN 2011
ZE ŽIVOTA PODŘIPSKÉ ŠKOLY
Informační newsletter


6. 6. 2011

ÚVODNÍ
SLOVO
ŘEDITELE

2010-01-foto-1.jpg, 17kB Vážené kolegyně, kolegové, žákyně, žáci, přátelé,

květnové „Ze života školy“ je stručné a takové je i mé úvodní slovo. Kratší newsletter přesto neznamená méně hodnotné informace. Nejvýraznějšími událostmi byly maturitní zkoušky a vítězství Nicoletty Jirkové v kadeřnické soutěži. Úspěch Nicoletty je značný a velmi cenný. Měl by se stát motivací i pro všechny její spolužačky a spolužáky napříč obory a ročníky. Výsledky maturitních zkoušek budou známy až v polovině června. Již nyní můžeme konstatovat, že po administrativní stránce vše proběhlo bez problémů, a proto doufejme v podobně hladký průběh i v samotných výsledcích. Žákyním a žákům ze třetích ročníků učebních oborů přejeme mnoho sil u závěrečných zkoušek a ostatním zdárné zakončení školního roku 2010 / 2011.

Váš ředitel Podřipské školy

více o newsletteru


8. 5. 2011

VÍTĚZSTVÍ
V KADEŘNICKÉ
SOUTĚŽI

primavera, 17kB Skvělého úspěchu dosáhla žákyně třídy 2K Nicoletta Jirková na kadeřnické soutěži Zlatý hřeben v Litoměřicích. Mezi 28 soutěžícími z celé České republiky se umístila na prvním místě! Děvčata a chlapci se měli co nejlépe vypořádat se zadáním vytvořit extravagantní účes ve stylu Šeherezády. Učesání bylo základem pro celkový vzhled, který dotvářelo nalíčení, tetování hennou a kostým. Vše si museli účastníci soutěže zajistit nebo udělat sami. Pro letošní rok se na nejvyšší stupínek dokázala probojovat studentka Podřipské školy, čímž udělala velkou radost všem pedagogům, především své učitelce odborného výcviku Dagmar Ladýřové. Statečně si vedla i další žákyně oboru kadeřník Kateřina Havránková (17. místo). Vedení školy doufá, že také při dalších aktivitách se projeví kvalitní práce pedagogického sboru Podřipské školy.

Fotografie


6. 6. 2011

FESTIVALY
ZA POLOVIC?

primavera, 17kB Kdo z nás by se netěšil na slunce, vodu a prázdniny plné cestování a kulturních zážitků. Desítky tisíc z nás, milovníků hudby, i letos přemýšlí, kam vyrazit za živou hudbou. Na festivaly, o tom není pochyb. Jaký festival si však vybrat, když nabídka je tak pestrá a my si chceme užít co nejvíce kapel najednou? Známe totiž pravidlo - čím větší festival, tím dražší vstupenka.

...kompletní informace


6. 6. 2011

ČERVNOVÉ
UDÁLOSTI

easter, 17kB

Pro aktuální informace o nadcházejících událostech sledujte školní webové stránky nebo...

kalednář událostí


Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.