Pokud se Vám tato pozvánka nezobrazila správně, klikněte zde.
Pokud nadále nechcete dostávat tyto informační e-maily, odhlaste se zde.

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

LISTOPAD 2011
ZE ŽIVOTA PODŘIPSKÉ ŠKOLY
Informační newsletter


30. 11. 2011

ÚVODNÍ
SLOVO
ŘEDITELE

2010-01-foto-1.jpg, 17kB Vážení přátelé,

v úvodním slovu listopadového vydání školního newletteru bych Vám chtěl především popřát krásné prožití vánočních svátků a dobrý vstup do nového roku. V měsíci listopadu jsme se hodně věnovali náboru žáků 9. tříd základních škol, jehož vrcholem byl den otevřených dveří (30.11. 2011). Druhý DOD nás čeká ještě 19. ledna. Adventní čas budeme mít spestřený návštěvou 24 zahraničních studentů a 17 učitelů z 6 evropských zemí v rámci projektu Live-Learn-Work. Věnujme našim hostům plnou pozornost a buďme shovívaví k četným organizačním opatřením.

Váš ředitel Podřipské školy


14. 11. 2011

NOVÉ
WEBOVÉ
STRÁNKY

newsletter, 17kB Po 4 letech se Podřipská škola rozhodla zmodernizovat webové stránky tak, aby splňovaly současné požadavky vzhledu, obsahu i navigace. Webový portál Podřipské školy slouží nejenom uchazečům o studium, ale také jako zdroj aktuálních informací pro studenty, jejich rodiče, učitele a absolventy školy. Cílem je poskytovat potřebné a užitečné aktuality o dění na Podřipské škole. Chvilku asi bude trvat než si všichni zvykneme, poté by webové stránky měly být vlajkovou lodí elektronické komunikace Podřipské školy.

Autor: Richard Červený


19. 11. 2011

ČLENSTVÍ
V MAS
PODŘIPSKO

news, 17kB Podřipská škola se stala jedním ze zakládajících členů Místní akční skupiny (MAS) Podřipsko. MAS Podřipsko je nově vzniklé dobrovolné a neziskové sdružení obcí, neziskových organizací a podnikatelů, které spojuje zájem o rozvoj našeho regionu, fungující na principech metody LEADER. Hlavní činností místní akční skupiny je přerozdělování finančních prostředků z EU mezi projekty, které nejlépe naplňují cíle stanovené v její rozvojové strategii. Základní myšlenkou metody LEADER je, že žádný ministerský úředník nebude rozhodovat o tom, co v našem regionu potřebujeme, ale my sami si vybereme projekty, které podpoříme.

...pokračování


19. 11. 2011

PROSINEC
NA PODŘIPSKÉ
ŠKOLE

news, 17kB Velmi hektický měsíc čeká Soukromou podřipskou SOŠ a SOU o.p.s.. Prosinec je plný svátků, tradic, oslav a dalších akcí, které žákyně, žáci a vyučující již v listopadu pečlivě připravují. Stejně jako minulý rok přivítáme vzácnou návštěvu pana Dr. Radima Uzla. Dozvíme se o aktuálním vývoji v oblasti sexuální výchovy a s tím související následné problematiky. Tradicí je také akce Advent na Podřipské škole v jejímž rámci zveme základní školy k prožití vánoční atmosféry. Významnými prosincovými dny pro Podřipskou školu je rovněž období schůzky projektu Live-Learn-Work.

...pokračování

Autor: Richard Červený


22. 11. 2011

STUDENTI 2MCR
A 3MCR
PROVÁZELI
PO PRAZE

2MCR v Praze 3MCR v Praze


30. 11. 2011

LYŽOVAT
NEJVÍC
A PLATIT
CO NEJMÍŇ

snb, 17kB

Chystáte se na pořádnou lyžovačku? Abyste si užili co nejvíc muziky za co nejmíň peněz, je dobré plánovat zájezd s předstihem a nezapomenout na průkaz ISIC. Využijete tak nejnižších cen na trhu a to nejen za lyžování. Stačí mrknout na www.isicpoint.cz a vybrat si z nabídky 93 středisek a 548 ubytovacích kapacit v Itálii, Francii, Rakousku a Švýcarsku. Od nejnižších cen na trhu si můžete díky průkazu ISIC, odečíst slevu až 10%.

...více


Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.