Den D

Školní finále projektu Den D

Projekt Den D nespí (31. 1. 2014)

Kromě toho, že se připravují další setkání s úspěšnými podnikateli, tak zapojení studenti usilovně pracují na svých podnikatelských projektech. Ty týmy, které uspějí 13. března ve školním kole, postoupí do kola finálového a utkají se o velmi pěkné ceny. Držíme palce a těšíme se na výsledky.


Litvínovská vzdělávací společnost s.r.o. v říjnu 2012 zahájila realizaci projektu, který je určen žákům středních škol a má za cíl posílit jejich 

den dpodnikatelské dovednosti. V rámci projektu se uskuteční originální diskuse žáků s VIP osobnostmi z podnikatelského prostředí. Žáci se budou moci dozvědět, jak vypadá běžný den podnikatele, co podnikání dává, ale i bere. Očekáváme rovněž, že vybrané osobnosti dají žákům nahlédnout i pod pokličku jejich podnikatelského úspěchu.

Na základě těchto diskusí budou žáci ve skupinách vytvářet Sborník JAK NA TO, což budou zajímavě zpracované osobních příběhy úspěšných regionálních podnikatelů. Vrcholem projektu bude příprava a uspořádání soutěže šesti žákovských skupin na formátu známého TV programu DEN D. Skupiny budou po nezbytné přípravě (pod vedením svých učitelů) samostatně prezentovat nově vytvořené podnikatelské záměry. Vítězné družstvo bude odměněno týdenní studijní stáží v zahraničí.

Do projektu se zapojí žáci dvou partnerských škol: Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání z Mostu a Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště z Roudnice nad Labem. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a státním rozpočtem ČR.

DEN D s Marcelou Schürgerovou (Veselý školní autobus, živnostník roku Ústeckého kraje)

DEN D s MArtinem Hausenblasem (Adler)

DEN D se Zbyňkem Frolíkem (Linet)

Závěrečné DNY D (p. Vosátka a p. Picek)

logolink

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2020 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena