tisk.png, 294B

Zahájení školního roku 2016-2017

Dvacátýpátý školní rok Podřipské školy byl zahájen. V kulturním domě Říp se sešli noví i stávající žáci, učitelé, absolventi, rodiče, aby slavnostně vstoupili do dalšího školního roku.

Hned na začátku proběhl pro mnohé překvapivý akt, kdy Mgr. Richard Červený předal pomyslné ředitelské žezlo Ing. Richardu Červenému mladšímu. Ten pronesl krátký projev, poděkoval svůmu předchůdci a předal slovo žákům třídy 4HMF.

Čtvrťáci se ujali tradice pasování žáků prvních ročníků. Tentokrát si nejstarší studenti vymysleli a zrealizovali pasování v havajském duchu. Jednalo se velmi pěknou akci a jsme zvědaví, co vymyslí budoucí čtvrťáci za rok.

Co čeká Podřipskou školu v měsíci září?

Od 5. do 9. září vyjedou první ročníky na úvodní kurz do Doks, čekají nás maturitní a závěrečné zkoušky, pojede se do divadla, na kadeřnický veletrh, přijedou zahraniční vysokoškoláci a partneři z Turecka. Je toho zkrátka dost, sledujte školní kalendář.

Učte se a užívejte si školy.

 

 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena