tisk.png, 294B

22. mezinárodní veletrh fiktivních firem - 1. pohled

Ve dnech 16. – 18. března 2016 jsme s naší firmou Kemp Labe s. r. o. navštívili 22. mezinárodní veletrh fiktivních firem v Praze, který se konal na výstavišti v Holešovicích. Obchodovalo zde 121 firem z České republiky, Rakouska, Slovenska, Belgie, Itálie, apod. Po příjezdu na určené místo jsme byli všichni vystresovaní z velkého množství účastníků, ale tento první dojem z nového prostředí nás brzy opustil a s chutí jsme se vrhli na plnění úkolů. Prezentovali jsme se a obchodovali jsme v českém i v anglickém jazyce. Téměř všem zástupcům ostatních firem jsme rozdali náš letáček. Když se někomu zalíbil, přišel a požadoval naše služby, takže jsme mu vystavili fakturu a naopak.
Soutěžilo se v těchto disciplínách: soutěž o nejlepší prezentaci, stánek, katalog a plakát. Konkurence byla vysoká a v mnoha věcech se máme ještě co učit. Získali jsme cenné zkušenosti.
Na veletrhu se nám všem líbilo, vše bylo velmi poučné. Zjistili jsme, že s opravdovou firmou to není vůbec lehké. Před odjezdem jsme byli psychicky i fyzicky unaveni. Cestou domů jsme si pěkně pochrupávali za plynulé jízdy s paní učitelkou Lédlovou.

Autorka: Alžběta SedláčkováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena