tisk.png, 294B

Kadeřnice soutěžily na Děčínské vlně 2016

Dne 25. 2. 2016 jsem se já Patricie Morozinská společně s Terezou Vítkovou a Nikolou Vacíkovou zúčastnily kadeřnické soutěže Děčínská vlna na téma „Výčes pro večerní příležitost", kterou pořádala Střední škola řemesel a služeb v Děčíně. Soutěž probíhala ve třech kategoriích: Pánská byla ve stylu- „Depeche mode" a Speciální kategorie probíhala na téma „Krátký střih s barevnými efekty". V soutěži dámské kategorie se zúčastnilo 33 soutěžících z různých škol. Každý si vylosoval startovací číslo, pod kterým po celou dobu soutěže vystupoval. V průběhu soutěže panovala příjemná atmosféra, k dispozici byla různá chutná jídla, která zajistili studenti oboru kuchař a cukrář. Mezi jednotlivými kategoriemi byl připraven zajímavý doprovodný program dětí ze základní umělecké školy s ukázkou moderního tance. Celkový náš dojem byl okouzlující, na soutěži se nám velmi líbilo a domů jsme jely s dobrým pocitem, i když jsme se neumístily na předních místech Těšíme se na zveřejnění celkové výsledkové listiny. Nikola Vacíková je žákyně 2. ročníku a těší se na další kadeřnickou soutěž.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena