tisk.png, 294B

Lyžařský kurz na Bubákově 2016

I v tomto školním roce jsme vyrazili na tzv. lyžák. Tentokrát byl zájem poměrně vysoký, takže do Krkonoš vyrazilo 27 lyžařů. Již tradičním místem ubytování je chata Pod Lanovkou v lyžařském středisku Herlíkovice - Bubákov.

Pět dnů lyžování bylo dostatečným prostorem pro naučení se a také pro zdokonalení sjíždění svahu. Ve středu byl odpočinkový den, který jsme vyplnili procházkou do Vrchlabí a návštěvou Krkonošského muzea. Byl to příjemný čas strávený na horách.  Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena