tisk.png, 294B

Sportovní kurz 2015

Pondělí 15. června bylo dnem, kdy jsme se vydali na sportovní kurz. Cílem byla obec Peruc. Část účastníků šla po svých, část jela na kole. Toto rozdělení platilo i v následujících dnech, ve kterých se vyráželo z peruckého kempu na výlety do okolí.

Ve volném čase jsme se věnovali stolnímu tenisu, fotbalu nebo opékání špekáčků na ohni. Pět dní uteklo jako voda a my jsme opět nasedli na svá kola, zavázali tkaničky u bot, abychom se vrátili domů. Vše proběhlo bez větších komplikací a hlavně jsme si pobyt náramně užili. Vedle mnoha zážitků si odvážíme posílenou mysl a svaly. "Co tě nezabije, to tě posílí!"Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena