tisk.png, 294B

Kurz studené kuchyně 2015

Šéfkuchař David Beran znovu zavítal na Podřipskou školu, aby tu vedl kurz studené kuchyně. Tento kurz je určen pro žákyně a žáky oborů kuchař - číšník a hotelnictví. Jeho absolvováním si účastníci zvýší odborné kompetence v oblasti gastronomie. To by jim mělo pomoci k úspěšnému vstupu na trh práce, rozšíření obzorů či zvýšení motivace pro další prohlubování a zájem o svůj obor.

Dva dny (26. - 27.1. 2015) vytvářeli kurzisté pod vedením zkušeného lektora pochoutky, které se podávají na rautech, číších vína nebo při jiných podobných příležitostech. Předání certifikátů předcházela ochutnávka pokrmů, focení, natáčení a debata o nejvíce povedených pochoutkách.

 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena