tisk.png, 294B

Úvodní kurz 2014

Tradice se mají dodržovat. Proto i letošní prváci vyrazili v prvním týdnu školy na úvodní kurz. Tentokrát jsme vyrazili do Srbska v Českém Ráji, kde na účastníky čekal příjemný pobyt v hezkém prostředí.

Vedle testování úrovně znalostí v jazycích a v dalších předmětech byly na programu i stmelovací aktivity. Lezlo se na umělou lezeckou stěnu, chodilo se na výlety, hrál se stolní tenis…

Pro všechny to byla pěkná příležitost pro seznámení se a vytvoření kamarádských vztahů, což se jistě pozitivně odrazí v atmosféře třídy.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena