tisk.png, 294B

Finále Den D v Meziboří

16. června byl "Den D" pro 2 žákovské týmy ve stejnojmenném projektu. O 10 dnů později, než bylo 70. výročí vylodění v Normandii, se utkal tým Podřipské školy s týmem žáků Soukromé střední školy pro marketing a ekonomiku podnikání v Mostě. Klání se událo na neutrální půdě v Meziboří. Šlo o vyvrcholení projektu Den D, který spočíval ve vytvoření podnikatelského záměru a jeho prezentování před odbornou porotou. Ta rozhodla, že žáci mostecké školy měli svůj záměr lepší.

Přesto našemu týmu patří velká gratulace, protože odvedli obrovský kus velmi kvalitní práce a v našich očích, srdcích jsou vítězi právě oni. Cenné zkušenosti, které načerpali při účasti v projektu, se budou určitě hodit v jejich dalším studiu a také v profesním životě.

Do projektu nebyl zařazen jen tým Help For You, s.r.o., ale i další týmy žáků 3. ročníku. Všechny týmy se nejprve utkaly ve školním kole a nejlepší z nich postoupil do výše zmíněného finále.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena