tisk.png, 294B

Světový den zdraví na Podřipské škole 2014

Dne 7. 4 2014 proběhl na Soukromé podřipské škole SOŠ s SOU o. p. s. Světový den zdraví. Den zdraví měl na programu řadu aktivit - školení první pomoci, přednášky o bezpečnosti v dopravním provozu s Policií ČR nebo problematiku příjmu potravy.

Velmi poučnou přednáškou byla ta od pana Kohouta. Informoval nás o gamblerství nebo závislosti na lehkých drogách. Všichni jsme se shodli, že nejsilnějším zážitkem byla přednáška právě pana Kohouta, který mluvil o své dlouholeté závislosti na automatech a následném léčení. Byl velice sympatický a milý a také krásně zpíval své vlastní písně ze života.

Těšíme se na další setkání.

Valentýna Vaňková a kolektivSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena