tisk.png, 294B

Školní finále Dne D

Čtvrtek 13.3.2014 byl pro naše soutěžní týmy velkým dnem. V Městské knihovně Ervína Špindlera se sešla odborná porota, aby ze 4 soutěžních podnikatelských plánů vybrala ten nejlepší. Hodnotila se nejen prezentace projektových záměrů, ale i jejich písemné zpracování, reálnost a hlavně jejich inovativnost. Z boje vyšla jako vítěz firma HFY, s.r.o., která porotu přesvědčila jak pečlivým zpracováním podnikatelského plánu, tak i téměř profesionální prezentací. A co bude dál? Vítězný tým si užije finanční odměnu a pak se jistě s chutí vrhne do dalších příprav, tentokráte na finále, které proběhne v květnu v Mostě. A výhra? Týdenní stáž na Maltě. Tak držíme pěsti do finále, gratulujeme vítězům a ostatním týmům děkujeme za odvedenou práci!

Autorka: Ing. Kateřina HlaváčováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena