tisk.png, 294B

Další V.I.P. workshopy Den D

Na počátku roku 2014 zakončila Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. sérii „VIP workshopů" projektu Den D, v rámci kterých měli naši žáci možnost diskutovat s úspěšnými podnikateli. Prvním v tomto roce byl pan Vosátka, zakladatel firmy UNIBON s.r.o. Slaný, za níž stojí již 20 let úspěchu. Druhým byl pan Picek, majitel lešenářské firmy PKL servis s.r.o. Oba výše zmiňovaní pánové do svých přednášek i diskuzí vložili nejen své dlouholeté zkušenosti, ale poskytli našim žákům i užitečné tipy, jak na to...

Projekt Den D pro většinu žáků vyvrcholí 13.3.2014, kdy se uskuteční školní kolo soutěže. Před odbornou porotou složenou ze 2 zástupců školy a 4 zástupců podnikatelské sféry naše 4 týmy zabojují o vítězství, které jim přinese nejen finanční odměnu, ale i postup do meziškolního kola soutěže. Vítězství meziškolního kola zajistí týmu kromě pocitu z dobře vykonané práce i týdenní stáž celého týmu na Maltě.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena