tisk.png, 294B

Kurz studené kuchyně 2014

Kuchařská profese je krásná. O tom jsme opět přesvědčili po oba dny (27. - 28. 1. 2014) kurzu studené kuchyně. Kvalita se nemá opouštět, proto kurz znovu vedl mistr svého oboru, pan David Beran. Ten se u nás pracovně představil již několikrát a i nyní naučil své svěřence připravovat celou řadu studených pokrmů. Zpracování a úprava ne zcela běžných surovin i design pokrmů byl pro žáky velmi přínosný a zajímavý. Nabyté znalosti a dovednosti budou moci absolventi využít ve své pracovní kariéře.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena