tisk.png, 294B

Tablety předány

Již potřetí za sebou poskytla Podřipská škola svým prvákům maturitních oborů vlastní netbooky, resp. v tomto roce tablety. Z širokého spektra byl vybrán model ASUS MEMO Pad HD 7. Podřipská škola z vlastních zdrojů pořídila celkem 26 kusů těchto tabletů. Daný typ pracuje s operačním systémem Android, což zaručuje bezproblémovou integraci s Google Aplikacemi. Ty jsou již několik let nedílnou součástí a vlastně i základem používání digitálních technologií na Podřipské škole. Společně s dalšími edukativními aplikacemi se utváří mix technologického zázemí, tolik potřebný pro rozvoj klíčových dovedností žáků Podřipské školy. V programu 1:1 (jedno zařízení na jednoho žáka) bude škola pokračovat i v dalších letech a tím nadále potvrzuje, že je jedním z leaderů zapojování digitálních technologií do výuky v České republice.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena