tisk.png, 294B

Cyklo a turistický kurz 2013

Peruc, 26. - 30. 5. 2013

Již po několikáté vyrazila Podřipská škola do Peruce. Cílem ovšem nebyl bájný dub, kde se potkal Oldřich s Boženou, ale místní kemp. Ten poskytl ubytování pro studenty a učitele, kteří odsud vyráželi na tůry tzv. po svých nebo na kole. I přes nepříznivé počasí se opět navštívila mnohá zajímavá místa, nachodilo a najezdilo hodně kilometrů. Účastníci si tak spestřili čas před koncem školního roku, kdy je čeká finiš ve sbírání známek a kladných bodů.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena