tisk.png, 294B

Poslední zvonění 2013

I když se u nás ve škole nemusíme stresovat zvoněním školního zvonku, tak se přeci jenom v pátek 26. dubna studenti 4MOC těšili na své "poslední zvonění". Krásné počasí korespondovalo s veselou náladou maturantů. Přejeme jim, aby byli stejně šťastní i po obdržení konečných výsledků maturity. Pozitivní atmosféru si "vychutnali" i třeťáci, kteří byli pasováni na studenty čtvrtého ročníku a převzali žezlo nejstarších žáků na škole. Byla tím založena hezká tradice?Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena