tisk.png, 294B

Barmanský kurz 2013

Zase o něco víc znalostí a dovedností mají nyní druháci kuchaři a hoteliéři. Pod vedením zkušeného lektora Radima Janouška absolvovali barmanský kurz, který pravidelně obohacuje výuku. Zhruba padesát různých drinků, zásady, pravidla a mnoho dalšího se naučili žákyně a žáci Podřipské školy během týdenní intenzivní práce. Zvládnutí vysokých nároků museli účastníci prokázat v závěrečném testu a praktické zkoušce. Obdržený certifikát by jim měl pomoci ke snadnějšímu vstupu na trh práce.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena