tisk.png, 294B

Konference v Řecku

Ve dnech 11. - 13. 3.2013 se v rámci projektu Youth Olympics (Xenos) konala konference v Řecku. Workshopy probíhaly v Technologickém parku Lavrio poblíž Athén a účastnili se jich učitelé z 11ti států – z ČR, Itálie, Rumunska, Maďarska, Německa, Rakouska, Portugalska, Řecka, Nizozemska, Turecka a Švédska. Podřipská škola byla reprezentována paní učitelkou Šárkou Kubínovou. Každý účastník vystoupil s prezentací, ve které představil vzdělávací systém ve své zemi, zmínil jeho výhody a nevýhody, popsal organizaci a průběh teoretické výuky a odborného výcviku. Poté následovalo shrnutí získaných poznatků a nastínění možných změn a možností dalšího směřování. Odměnou za dobře odvedenou práci byl výlet autobusem k chrámu Poseidona.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena