tisk.png, 294B

Den D s Martinem Hausenblasem

Pokud dlouze přemýšlíte, jakou větou začnete článek o nesmírně zajímavé osobě jako je Martin Hausenblas, tak se není čemu divit. Je to totiž člověk, jehož osobní i profesní život napsal mnoho inspirativních kapitol. Podřipská škola měla to velké štěstí, že se o ně podělil s jejími žáky a to v rámci projektu Den D. Martin Hausenblas je podnikatel z Ústí nad Labem, kde vybudoval velmi úspěšnou firmu Adler, která obchoduje s reklamním textilem. V jaké fázi svého života se právě pan Hausenblas nachází a jaká cesta ho do ní dovedla. To bylo náplní povídání v roudnické knihovně. Projekt Den D je aktivitou zaměřenou na podnikání. Snaží se u žáků vzbudit zápal pro podnikání a prostřednictvím podobných debat je inspirovat. Inspirativní životní příběh našeho vzácného hosta by vydal na obsáhlý román, proto se raději podívejte na toto video, kde on sám hovoří o tom, jak "zvítězit".Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena