tisk.png, 294B

Exkurze do Škodovky

35 studentů Podřipské školy se vydalo do výrobního závodu Škoda Mladá Boleslav. Exkurze byla zaměřena na výrobní činnost, odborný výklad se zaměřil na vysvětlení výrobního procesu, skladového hospodářství. Prošlo se halou na výrobu převodových skříní, lisovnou plechových částí pro výrobu nového modelu Škoda Rapid a následně montážní linku modelu Fabia.

Součástí exkurze byla prohlídka muzea s odborným výkladem, který se zaměřil na historii automobilového průmyslu u nás, především v koncernu Škoda.

Exkurze byla velmi zajímavá, poučná a dalo by se říct, že i výjimečná, protože se jednalo o na rok poslední možnost shlédnout montážní linku. Ta v současné době prochází velkou rekonstrukcí a následné exkurze budou možné až v roce 2014.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena