tisk.png, 294B

2MF V DIVADLE

Loňský školní rok byla třída 1MF vyhlášena jako ta nejlepší. Studenti si mohli vybrat odměnu, která jim právem náležela. Volba nakonec padla na návštěvu Divadla Na Vinohradech, kde žákyně a žáci (nyní již 2MF) shlédli generální zkoušku amerického muzikálu „Jak udělat kariéru snadno a rychle“. Představení bylo na půl zpívané a na půl hrané. Šlo o příběh umývače oken J. P. Finche, který se začetl do příručky slibující snadnou cestu ke kariéře. Cíl byl jasný, chtěl to dotáhnout přes manažera až na post ředitele velké firmy. Do cesty se mu připletly však okolnosti, se kterými nepočítal. Divadelní téma se hodilo ke studiu a s nadsázkou ukázalo cestu ke kariéře, která může být rychlá, ale ne vždy správná.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena