tisk.png, 294B

Zahájili jsme školní rok 2012 - 2013

Když něco končí, tak něco nového začíná. Přesně tohle platí již několik století i o prázdninách a školním roce. 3. září v 9:00 to pro Podřipskou školu platilo již po 21. Pan ředitel vstoupil na pódium před žákyně, žáky, rodiče, prarodiče a pedagogy, aby je přivítal a uvedl do nového školního roku.

Všem popřál hodně štěstí, trpělivosti, sil, odhodlání a dobré nálady. Každému musí záležet na svém vzdělání. Dosáhnout cíle není vždy jednoduché. Ve škole k němu cesta vede především skrze učení se. Nesmíme ale zapomínat, že se učit budeme a musíme všichni celý svůj život. Naše společnost se neustále mění, vyvíjí. Jednoduchým příkladem změn je rozvoj výpočetní techniky. Mobilní telefony, počítače, tablety, internet bereme jako samozřejmost, ale ještě před pár lety jsme tyto "vymoženosti" brali jako dobrý doplněk běžného života. Dnes je to nedílná součást téměř všech aktivit, pracovních pozic i volného času. Bez nich se neobejdeme. Neobejdeme se ani bez umění učit se. Vnímat nové podněty a pracovat s nimi. Proto mějte mysl otevřenou, pracujte na sobě. I Vaše trávení volného času bude lepší a Váš život bohatší. Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena