tisk.png, 294B

Lyžařský kurz 2012

Po roční pauze jsme si jeli zalyžovat na hory v rámci lyžařského kurzu. Abychom byli přesní, tak se nejenom lyžovalo, ale také jezdilo na prkně. Byli tací, kteří si přijeli pořádně zajezdit, případně dopilovat techniku. Někteří ovšem odjížděli s cílem poprvé se na lyže postavit a pokusit se sjet svah bezpečně dolů.

K obojímu nám posloužil kvalitní ski areál Bubákov - Herlíkovice, kde si každý mohl najít odpovídající obtížnost sjezdové tratě. Blízkost ubytování a nástupní stanice lanovky jsme oceňovali hlavně s nárůstem únavy. Nemuseli jsme se trmácet v “plné polní” dlouhou cestu, stačilo nám vyskákat pár schodů.

Nerozhodily nás rozmary počasí ani spadlé elektrické vedení. Všichni jsme se zlepšili a užili si báječný druhý lednový týden v Krkonoších.

Autor: Červený R., ml.

 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena