tisk.png, 294B

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2010

 

Fotogalerie
Přípravný kurz 2010

Stalo se již tradicí Soukromé podřipské SOŠ a SOU o.p.s., že se první školní den do školy nejde. Důvod je jednoduchý, slavnostního zahájení školního roku se účastní všichni žáci najednou, a proto se koná v jiných prostorách. Letos se všichni poprvé sešli v sále Kulturního domu Říp na Husově náměstí. Ředitel školy přivítal především žákyně a žáky prvních ročníků, pozdravil i starší kolegy, zástupce učitelského sboru a také rodiče, babičky, dědečky a další zúčastněné. Po krátkém úvodu, sdělení organizačních záležitostí, popřání štěstí, odvahy a mnoha sil, se studentů ujali třídní učitelé. Nezapomněly se připomenout ani na změny v pedagogickém sboru, ve kterém dále nepůsobí Mgr. Beerová a Dr. Kovač. Oblíbený vyučující tělesné výchovy odešel do zaslouženého důchodu. Jeho místo zaplní mladý učitel Radek Záhorský. Další posilou je pan Dr. Šlégl, nový třídní učitel třídy 2MOC a výchovný poradce školy.

Zahájení školního roku nemohlo být dlouhé, protože již v 11 hodin odjely první ročníky na úvodní kurz do města Úštěk, kde bylo připraveno ubytování v hotelu Racek. Tento kurz slouží nejenom pro rozdělení žáků do vyučovacích skupin cizích jazyků, ale také pro vzájemné seznámení a navození dobré atmosféry.

Autor: Richard ČervenýSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena