tisk.png, 294B

WORLD OF BEAUTY & SPA

Dne 18.2. 2011 se žákyně 1. a 3. ročníků oboru kadeřník zúčastnily 11. Mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF SPA Jaro. Veletrh byl zaměřen na nové trendy v kadeřnických a kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy a zdravého životního stylu. Vystavovatelé představili více než 300 značek. Žákyně shlédly řadu soutěží, prezentací, módních vizážistických i kadeřnických show.

Autorky: Marta Mühlbachová, Jitka VilánkováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena