tisk.png, 294B

Tomio Okamura na Podřipské škole

Tomio Okamura na Podřipské škole

Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. si uvědomuje nutnost spolupráce s tzv. sociálními partnery (zaměstnavatelé - firmy, rodiče, rodiny, organizace, státní úřady apod.), ke kterým se řadí také významní a úspěšní podnikatelé, jako je pan Tomio Okamura. Bylo velkou ctí pro Podřipskou školu, že mohla přivítat tuto známou osobnost v rámci školní akce. Přednáška pana Okamury byla rozdělena do dvou polovin. První se věnovala tématu cestovního ruchu, druhá se snažila odpovědět na otázku, jak se stát úspěšným. Obě části jsou velmi úzce spojeny, ať již s odborností studentů, tak také s  jejich motivací k dalšímu studiu a životu.

Autor: Richard ČervenýSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena