tisk.png, 294B

Stipendisté Podřipské školy

V pondělí 22. listopadu proběhlo předání stipendií úspěšným žákyním Soukromé podřipské SOŠ a SOU o.p.s.. Šest děvčat bylo oceněno za výborné studijní výsledky v minulém školním pololetí. Tvrdá práce, založená především na domácí přípravě, přinesla své ovoce v podobě peněžního daru. Stipendistky tak daly velmi dobrý příklad pro ostatní. Především chlapci by se měli „pochlapit“ a dokázat, že i oni dokáží uspět. Stejně jako jsou stipendisté důkazem, že lze dosahovat výborných výsledků, tak i vyhodnocení maturitní generálky MAG`10, kde dvě studentky dosáhly vysoce nadprůměrných (téměř dokonalých) vysvědčení, ukázalo to, že lze prospět i s vyznamenáním. Všem by měla být vlastní touha a snaha neustále se zlepšovat, protože také posun na lepší příčku ve studijním žebříčku je chválihodný. Jestli se ptáte jak toho dosáhnout, tak nejjednodušší odpovědí je domácí příprava. Všem oceněným blahopřejeme a věříme ve větší počet stipendistů v dalším pololetí.

Oceněny byly tyto žákyně:
Jolana Gabčová (1MOC)
Eliška Nováková (3MCR)
Dominika Hromádková (3MO)
Jiřina Šindelářová (3MCR)
Andrea Nová (4MOC)
Johana Švehlová (4MOC)

Autor: Mgr. Richard Červený
ředitel školy

Stipendistky 2010

 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena