tisk.png, 294B

Školení PRIMAVERA

První setkání s firmou Primavera proběhlo již v únoru letošního roku, kdy byly žákyním a žákům prezentovány profesionální výrobky a pomůcky. V návaznosti na toto předešlé školení předvedla zástupkyně firmy praktické využití při tvorbě různých střihů vlasů. Na začátku pracovala školitelka s použitím cvičných hlav, na kterých realizovala jeden střih polodlouhých vlasů a druhý na kratších vlasech. Pro ukázku nejkratšího střihu byla využita přítomnost žáků 2. a 3. ročníku. Velkou odvahu prokázala především Mája, která se stala hlavní figurantkou a pyšní se novým střihem. Školení nebylo pouze pasivním sezením, ale žáci si mohli některé techniky

i samostatně vyzkoušet pod dohledem školitelky. Celá akce byla velmi naučná
a výborně zapadla do praktického výcviku kadeřnic a kadeřníků.

Autorka: Dagmar Ladýřová

Primavera


Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena