tisk.png, 294B

Planeta Země 3000

V pořadí již 7. díl projektu „Planeta Země 3000” se uskutečnil 25. února v roudnickém kulturním domě Říp. „Planeta Země 3000” je populárně naučný, přírodovědně-zeměpisný vzdělávací projekt určený žákům ZŠ a SŠ. 100 žákyň a žáků Podřipské školy měli možnost shlédnout multimediální projekce fotografií třemi projektory v kombinaci s video-projekcemi, autentickými zvuky, hudbou a živými komentáři. Jak název napovídá, tak tento díl byl zaměřen na poznání České republiky. Studenti získali materiály využitelné ve výuce (pracovní listy pro učitele a studenty, plakáty, prospekty) a doplnili si všeobecný přehled o své vlasti. Velký význam měla akce pro výuku cestovního ruchu, zeměpisu cestovního ruchu, hospodářského zeměpisu, občanské nauky a dalších předmětů.

Autor: Mgr. Jan WünschSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena