tisk.png, 294B

Pilotní ověření her

Již druhým rokem probíhá na naší škole projekt Business Games. Díky spolupráci s dalšími základními a středními školami vznikly odborné hry, které byly předmětem pilotování, resp. otestování jejich funkčnosti, správnosti. Jak název projektu napovídá, tak se jedná o hry z oblasti podnikání – „businessu“. Vyučující Soukromé podřipské SOŠ a SOU o.p.s. připravili pro projekt Business Games dvě hry - „Prodej svůj kraj“ a „Začínáme podnikat“. Jako „pokusní králíci“ posloužili žáci třídy 3MOC, ti se rozdělili podle toho, jaký obor studují a začali hrát příslušnou hru. Zjednodušeně jde o to, získat co nejvíce bodů od publika při závěrečném prezentování, oslovit tak potenciální zákazníky a vytvořit „zisk“. I přesto, že byly hry odehrány poprvé, jsou výsledky potěšující a dávají žákům i pedagogům energii do dalšího snažení nejenom v rámci projektu Business Games. Hry z projektu Business Games jsou zaneseny do školních vzdělávacích programů vyučovaných oborů na Soukromé podřipské SOŠ a SOU o.p.s.. Jejich udržitelnost je tak zajištěna a na naší škole se budou používat především v rámci tzv. projektových týdnů.

Fotografie

Autor: Vedení školySoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena