tisk.png, 294B

Odpoví Dr. Radim Uzel

Možná jste si všimli série článků, názorů a diskuzí, která proběhla relativně nedávno ve všech médiích na téma sexuální výchovy ve školách. Podřipská škola chce navázat a pomoci najít odpověď na tuto celospolečenskou otázku. Proto se rozhodla pozvat do Roudnice n. L. předního odborníka na sex pana Dr. Radima Uzla. Přednáška proběhne v prostorách školy v úterý 30. listopadu. Program je koncipován pro odbornou veřejnost, proto pozvání obdrželi především výchovní poradci, ředitelé a také učitelé základních škol. Věříme, že si účastníci konference odnesou nové myšlenky, nápady k této problematice a rozšíří se jim pohled i o názory předního českého popularizátora sexuologie. Listopadová přednáška by se měla stát první akcí v celé řadě nadcházejících událostí určených pro další vzdělávání pracovníků ve školství našeho regionu. Doufáme, že bude naše snaha užitečná a přinese zlepšení ve vzdělávání žáků.

Autor: Mgr. Richard Červený, ředitel školySoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena