tisk.png, 294B

Netbooky předány

Prváci maturitních oborů se dočkali. V pátek 9. září jim byly předány učební pomůcky v podobě netbooků Samsung. Výpočetní technika bude pomocníkem nejenom ve školní výuce, ale také při domácí přípravě. Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. tak reaguje na požadavky dnešní doby, která se stává více a více závislou na výpočetních a komunikačních technologiích. Tzv. řešením 1 na 1, kdy každý student má k dispozici vlastní počítač, se Podřipská škola dostává do náskoku oproti běžným podmínkám na srovnatelných školách.

Autor: Richard ČervenýSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena