tisk.png, 294B

Exotické účesy a gastronomie

Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. ve spolupráci s Galerií moderního umění v Roudnici nad Labem uspořádali netradiční akci, kde se představilo výtvarné umění společně s uměním gastronomickým a kadeřnickým. Na pozadí fotografií domorodců z ostrovního státu Papua-Nová Guinea vznikaly účesy a pohoštění v exotickém duchu. Byla to příležitost pro žáky a žákyně oborů kadeřník – kadeřnice a kuchař / číšník – kuchařka / servírka vyzkoušet si něco netradičního a nesbírat další zkušenosti do budoucího profesního života. Událost navštívili především žáci základních škol z Roudnice nad Labem a okolí, kteří si vyslechli odborný výklad pracovnic Galerie o expozici, ochutnali připravené exotické pohoštění, obdivovali ozdobné vykrajování ovoce či zeleniny a sledovali, jak vznikají účesy inspirované exotickými zeměmi. Velice příjemné odpoledne vyvrcholilo závěrečnou přehlídkou netradičních a exotických účesů. Celou akci pomáhali organizovat studenti a studentky maturitních oborů management cestovního ruchu a management obchodu. Velký dík patří všem zainteresovaným – učitelkám odborného výcviku, žákům naší školy, návštěvníkům akce a pracovníkům Galerie moderního umění za výbornou spolupráci. Těšíme se na další společnou aktivitu.

Fotografie (další na Facebook)

Autor: Vedení školySoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena