tisk.png, 294B

Cykloturistický a turistický kurz

Týden od 13. do 17. června se na Podřipské škole nesl v duchu turistiky. Nejodvážnější studentky a studenti vyrazili do Peruce, kde rozbili svůj základní tábor cykloturistického a turistického kurzu. Již samotná cesta byla sportovním výkonem, protože se vyrazilo tzv. na „vlastní pohon“. V dalších dnech se podnikaly výpravy do blízkého i vzdálenějšího okolí. Volný čas mnozí vyplňovali nutným odpočinkem nebo dalšími doplňkovými sporty (stolní tenis, nohejbal apod.). Nechybělo ani tradiční opékání špekáčků na „táborovém“ ohni. I přes některé zdravotní peripetie v podobě puchýřů a jinak otlačených nohou považujeme kurz za velmi vydařený.

 Sportovních aktivit nebyl ušetřen ani zbytek studentů tříd 2KČP, 2K, 3MO a 3MCR, který se nezúčastnil kurzu v Peruci. Pod bedlivým dozorem pedagogů podnikali žáci každý den výpravy do turisticky atraktivních míst okolí Roudnice. Všichni udělali pro své zdraví dobrou věc a zpestřili si závěr školního roku.

Cyklokurz 2011


Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena