tisk.png, 294B

Barmanský kurz 2011

Barmanský kurz je pevnou součástí výuky oboru kuchař – číšník již několikátý školní rok. Jedná se o jeden z tradičních vrcholů pomyslného trojúhelníku gastronomických kurzů: vykrajování ovoce a zeleniny – studená kuchyně – barmanský kurz. Pod vedením zkušeného lektora pana Bc. Radima Janouška z institutu Bar High si žákyně a žáci 2. ročníku osvojovali dovednosti práce za barem. Jejich snažení vyvrcholilo závěrečnou zkouškou, po jejímž úspěšném zvládnutí obdrželi certifikát s mezinárodní platností. Barmanský kurz je zařazen do školního vzdělávacího programu s cílem rozšíření znalostí a dovedností, které pomohou absolventům při vstupu na trh práce.

Autor: Richard Červený

Barmanský kurz 2011

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena