Školní eshop

Oblékneme Vás od hlavy k patě... Pardon, neoblékneme. Zato Vám nabízíme řadu módních i praktických doplňků s motivem Podřipské školy. Z oblečení Vás zahřeje jen tričko. Podívejte se na naši nabídku.

Podpořit Podřipskou školu můžete i tím, že si u nás objednáte některý z nabízených produktů. Ty zasíláme na dobírku, cena poštovného je 80 Kč. Objednávky s dodací adresou a kontaktem zasílejte na cervena@podripskaskola.cz. Děkujeme.

Tričko

Kvalitní bavlněné tričko se školním motivem, které padne každému. Design potisku je decentní a moderní zároveň. Každý správný student nebo absolvent musí mít toto tričko ve svém šatníku.

Cena: 200 Kč

Velikosti:

• Dámské
    • S, M, L, XL
  • Pánské
    • M, L, XL

tricka

Placka

Hrdě se hlásíte k Podřipské škole? Školní placka bude tím pravým doplňkem právě pro Vás. Skvěle se hodí na klopu saka, na tričko a samozřejmě i na batoh nebo tašku.

Cena: 30 Kč

Průměr: 38 mm

placky

Silikonový náramek

Pro aktivní lidi, kteří jsou neustále v pohybu, tu máme exkluzivní silikonový náramek v designu Podřipské školy. Určitě padne i na Vaše zápěstí.

Cena: 50 Kč

Rozměr: 202 x 12 x 2 mm

naramky

Samolepka

Vaše auto, notebook nebo tablet si zaslouží trošku oživit. Zkuste použít originální samolepku Podřipské školy. Oživíte jinak nudný předmět a zároveň se hrdě přihlásíte k Vaší alma mater.

Cena: 20 Kč

Průměr samolepky: 5 cm

samolepky

Tužka

Propisku má každý, ale pořádnou a jedinečnou obyčejnou tužku používá jen ten nejlepší. Připojte se k nim i Vy.

Cena: 20 Kč

tuzky