Jako soukromá škola poskytujeme vždy něco navíc...

• Ve škole panuje přátelská a motivující atmosféra. Jsme malou školou, každý se zná s každým.
  • Podřipská škola poskytuje UČEBNICE ZDARMA! Žáci složí zálohu, z níž škola odečte při vrácení učebnic 10% na obnovu fondu učebnic.
  • Každý student prvního ročníku maturitního oboru dostane svůj TABLET ZDARMA!
  • Sice jsme soukromá škola, ale školné platit vůbec nemusíte.
  • Absolventi obdrží, kromě maturitního vysvědčení, také certifikát EUROPASS.
  • Naši žáci mají ISIC karty, které používají mimojiné jako identifikační prostředek ke vstupu do školy, kde jsou umístěny čtecí hlavy přístupového a docházkového systému.
  • Podřipská škola disponuje nadstandardním vybavením, především v oblasti ICT a příslušných odborných předmětů - oborů.
  • Přijďte se na Podřipskou školu podívat.

Podřipská škola je kvalitní.

• Obdržela osvědčení o poskytování kvalitního vzdělávání od Sdružení soukromých škol ČR.
  • Více než 3000 spokojených absolventů obohatilo Podřipskou školu o velmi cenné zkušenosti.
  • Po celou dobu své více než 20leté existence garantuje kvalitu a představuje stabilitu na trhu vzdělávání.
  • Všechny případné problémy řeší individuálně s důrazem na spokojenost zákazníka.
  • Ke zlepšení služeb přispívá také členství v různých profesních organizacích:
    • Asociace vzdělávání dospělých ČR, o.s.
    • Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska
    • Asociace hotelů a restaurací